Predstavitev šole

Dragi učenci, spoštovani starši, delavci šole!

Pred vami je predstavitev šole, v kateri lahko najdete najpomembnejše informacije iz življenja in dela na naši šoli.

V šolskih počitnicah je lokalna skupnost uredila sanitarije v etaži šole. Na novo smo opremili tudi gospodinjsko učilnico in obnovili stopniščno ograjo. Opravljena so bila še nekatera druga vzdrževalna dela. V imenu učencev in delavcev šole se iskreno zahvaljujem lokalni skupnosti za vse pridobitve.

Živimo v času, ki nam je dodobra spremenil način življenja.  V šolskem letu, ki je pred nami,  bo potrebno še veliko prilagajanj in strpnosti pa tudi potrpežljivosti in razumevanja. Strpni medsebojni odnosi in kulturni dialog bodo pripomogli k premagovanju vseh ovir, ki nam bodo postavljene na poti do cilja – uspešen zaključek šolskega leta 2023/2024. Sledili bomo naši viziji. Vse ostale informacije boste lahko našli na naši spletni strani.

Želim vam zdravo, prijazno in uspešno šolsko leto 2023/2024.

Viktor Navotnik, ravnatelj

Ta vnos je bil objavljen v Novice. Zaznamek za trajno povezavo.