"Znanje je zaklad, ki venomer spremlja svojega lastnika."
____________________________________________________

Novice in obvestila
Pooblaščena oseba za varstvo osebnih podatkov
tel.št. 02/5223482.
UČENCI OŠ GRAD VAM ŽELIJO SREČNO IN VESELO 2022
OBVESTILO

Spoštovani starši!

V petek, 24. 12. 2021 je zadnji šolski dan v tem letu. Otroci pridejo v šolo kot običajno. V šoli imajo učenci ta dan dejavnosti do 11.15 ure. Sledil bo razvoz učencev ob 11.30 uri.

V prilogi OBVESTILO.
OBVESTILO

Spoštovani starši!

Še  enkrat vas obveščamo, da v primeru močnega sneženja učenci vozači čakajo na avtobusnih postajah normalno kot vsak dan.

V primeru, da avtobusa ni 15 minut, naj učenci odidejo domov, starši pa obvestite šolo. V kolikor je možno jih pripeljete starši v šolo.

Učenci vozači nikakor ne smejo sami peš v šolo!

Obenem vas zaradi trenutnih razmer s COVID-om 19 naprošamo, da starši učence nižjih razredov pospremite do šole, v šolo pa naj vstopajo sami, da bi se čimbolj izognili morebitnim novim okužbam.

Zaradi novih okužb smo  imeli  en oddelek v karanteni in tudi nekaj  učencev iz posameznih razredov je še zmeraj v karanteni.

Lep pozdrav
                                              Ravnatelj OŠ Grad
                                               Viktor Navotnik
PROTOKOL SAMOTESTIRANJA UČENCEV NA OŠ GRAD

1. Samotestiranje poteka v ponedeljek, sredo in petek za vse učence z izpolnjenim soglasjem, izjema so učenci z ustreznim dokazilom o prebolevnosti/cepljenosti.

2. Samotestiranje se izvaja v matični učilnici.

3. Pričetek samotestiranja je ob 8. 00 uri, ob prisotnosti strokovnega delavca, ki poučuje v oddelku prvo uro pouk. V primeru odsotnosti učitelja, se uredi nadomeščanje kot običajno.

4. V kolikor je rezultat pozitiven, se učenca odpelje v sobo za izolacijo ter obvesti starše  in odgovorno osebo za COVID.

5. Vreče z odpadnim materialom, v skladu z navodili, po končani prvi šolski uri pobere javna delavka oz. hišnik.

Projekt POGUM