VPIS OTROK V VRTEC

VPIS OTROK (NOVINCEV) V VRTEC PRI OSNOVNI ŠOLI GRAD ZA ŠOLSKO LETO 2024/2025

Vpis otrok v Vrtec pri OŠ Grad za šolsko leto 2024/2025 bo potekal v mesecu marcu, to je od 5. 3. 2024 do 7. 3. 2024 v prostorih šolske svetovalne službe, in sicer:

• v torek, 5. 3. 2024. od 11. do 14. ure,
  • v sredo, 6. 3. 2024, od 12. do 17. ure,
  • v četrtek, 7. 3. 2024, od 9. do 11. ure.

Vpisujemo otroke, rojene v letih 2019, 2020, 2021, 2022 in 2023. Vloge za vpis sprejema vrtec tudi  po tem terminu.

NAMIZNI TENIS

16.občinsko tekmovanje NT

Objavljeno v Nekategorizirano | Komentiraj

Na spletni strani MVI je objavljen Razpis za vpis v srednje šole in Razpis za vpis v dijaške domove za šolsko leto 2024/2025. Več na https://www.gov.si/teme/vpis-v-srednjo-solo/.

TOM POTUJE, OTROKE OBISKUJE

Naša šola se je letos že drugo leto priključila akciji “TOM POTUJE, OTROKE OBISKUJE”. TOM nahrbtnik bo na naši šoli gostoval 14 dni, in sicer od 11.12.-22.12. 2023 in učence opominjal, da lahko anonimno in brezplačno kontaktirajo TOM telefon vsakič, ko imajo vprašanje ali potrebujejo  pogovor. Prav tako bi vam z akcijo radi sporočili, da nobena težava ni prevelika ali premajhna za pogovor.

Video nagovor predsednika TOM telefona je dostopen na (https://www.youtube.com/watch?v=bBTgVV6Vk-4)

Objavljeno v Novice | Komentiraj

Predstavitev šole

Dragi učenci, spoštovani starši, delavci šole!

Pred vami je predstavitev šole, v kateri lahko najdete najpomembnejše informacije iz življenja in dela na naši šoli.

V šolskih počitnicah je lokalna skupnost uredila sanitarije v etaži šole. Na novo smo opremili tudi gospodinjsko učilnico in obnovili stopniščno ograjo. Opravljena so bila še nekatera druga vzdrževalna dela. V imenu učencev in delavcev šole se iskreno zahvaljujem lokalni skupnosti za vse pridobitve.

Živimo v času, ki nam je dodobra spremenil način življenja.  V šolskem letu, ki je pred nami,  bo potrebno še veliko prilagajanj in strpnosti pa tudi potrpežljivosti in razumevanja. Strpni medsebojni odnosi in kulturni dialog bodo pripomogli k premagovanju vseh ovir, ki nam bodo postavljene na poti do cilja – uspešen zaključek šolskega leta 2023/2024. Sledili bomo naši viziji. Vse ostale informacije boste lahko našli na naši spletni strani.

Želim vam zdravo, prijazno in uspešno šolsko leto 2023/2024.

Viktor Navotnik, ravnatelj

Objavljeno v Novice | Komentiraj